DM Stål AS ble grunnlagt i 2006 og har etablert seg som en solid samarbeidspartner innenfor bygg- og anleggsbransjen i Midt-Norge.

Vi prosjekterer og monterer stålkonstruksjoner, stålplatetak og alt innen smedarbeid som trapper og rekkverk i stål, aluminium og glass. I tillegg leverer vi innstøpningsgods/armering, støyskjermstål, brurekkverk og sandwich kledning til bygg og anlegg.

Våre leveranser gir de beste muligheter for individuelt design, skreddersydd etter kundens ønsker og behov.

DM Stål har sentral godkjenning av foretak for ansvarsrett utførelsesklasse 2, etter plan- og bygningsloven. Vi er også CE-merket iht. NS-EN-1090-2

I vårt verksted på Melhus har vi god produksjonskapasitet for større og mindre stålkonstruksjoner.

Våre 20 dyktige medarbeidere prosjekterer og leverer stål med beskrevet kvalitet, til avtalt tid og pris.

 

Sentrale medarbeidere:

Daglig leder:
Darek Sliwa darek@dmstaal.no 
tlf: 41880080

Administrativt:
Morten Myran morten@dmstaal.no 
tlf: 72879696

Ingeniør/tegner
Svein Gunnar  Welde svein@dmstaal.no
tlf: 94012397

Prosjektleder/Ingeniør:
Johan Hagetrø Johan@dmstaal.no 
tlf: 41880081

Produksjonsleder:
Adam Tomszak  adam@dmstaal.no

tlf: 45418084

Prosjektleder:
Frank Ulvang  frank@dmstaal.no
tlf: 41410207

Prosjektleder/Ingeniør HMS ansvarlig:

Gøran Tangvik  goran@dmstaal.no

tlf: 48864775